جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان
صفحه اصلی    ارتباط با ما   
  مناسبت روز  

 

  اطلاعیه ها  
اصلاحیه برخی شماره تلفن داخلی(voip) مرکز استان
پیام تسلیت به جناب آقای محمد صالحی ( خزانه دار محترم جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان ) 09/ 10 / 1397
    تاریخ انتشار: 1397/10/22 11:43:25   شرح خبر  
“ پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار “
“  پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر  شهرستان سپیدان به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار “

 

 پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر  شهرستان سپیدان به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

رئیس جمعیت هلال احمر  شهرستان سپیدان طی پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر  شهرستان سپیدان، محمد غلامی در پیامی، فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را به پرستاران داوطلب این جمعیت تبریک گفت.

 در این پیام آمده است:

نام عقیله بنی هاشم که می آید، به ناگاه ذهن انسان آیینه ای می شود از مفاهیمی همچون صبر، عشق، وفا که این صفات به عنوان شاخص هایی برجسته برای انسان های والاسیرت محسوب می شود. ولادت حضرت زینب(س) یادآور جانفشانی ها و ایثارگی های قشری فهیم و فرهیخته از جامعه است که خواب شیرین و زندگی آرام را بر خود حرام کرده و در شب های تار بیماری، بر تن رنجور بیماران مرهمی با مهر می نشانند.

پرستاران فرشتگانی هستند در هیبت انسان که در طول خدمت، سرود مهربانی را سر می دهند و به یاد پرستار صبور کربلا، بر ناملایمات کاری صبر می کنند و می گذرند.

در این میان در جمعیت هلال احمر که فعالیت هایش با هدف تسکین آلام بشری و به صورت داوطلبانه صورت می گیرد، شاهد حضور پرستاران داوطلبی هستیم که بدون دغدغه نان و نام، دل در گرو خدمت به خلق خدا بسته اند و در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت، مشارکتی فعال، پویا و مؤثر ایفا می کنند.

اهمیت تلاش های این پرستاران داوطلب به ویژه در اجرای کاروان های سلامت هنگامی هویدا می شود که این بندگان مهربان خدای کریم، بی هیچ چشمداشت، ارتقاء سطح سلامت و بهداشت انسان های محروم و رنجدیده حتی در مناطق صعب العبور را به عنوان آرمانی حرفه ای، پیشه خود ساخته و با استفاده از توانمندی های علمی خویش و بهره مندی از سیره های اخلاقی، انسانی و دینی، در عرصه سلامت جامعه، نقش آفرینی می کنند.

اینجانب، فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به پرستاران داوطلب جمعیت هلال احمر به خصوص پرستاران شهرستان سپیدان  تبریک و تهنیت گفته و زندگی سرشار از سلامتی، پیروزی و شادکامی را در سایه الطاف حضرت حق آرزومندم.

 

محمد غلامی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
تمامی حقوق این سایت مربوط به جمعیت هلال احمر سپیدان می باشد