جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان
صفحه اصلی    ارتباط با ما   
  مناسبت روز  

 

  اطلاعیه ها  
اصلاحیه برخی شماره تلفن داخلی(voip) مرکز استان
پیام تسلیت به جناب آقای محمد صالحی ( خزانه دار محترم جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان ) 09/ 10 / 1397
    تاریخ انتشار: 1397/10/22 11:41:01   شرح خبر  
" 10 مصدوم در حادثه برخورد ٢ خودرو در محور شيراز - سپيدان "
 " 10 مصدوم در حادثه برخورد ٢ خودرو در محور شيراز - سپيدان "

 

 " 10 مصدوم در حادثه برخورد ٢ خودرو در محور شيراز - سپيدان "

نجاتگران پايگاه امداد و نجات بين شهري ستاره دالين با مشاهده برخورد ٢ خودرو پژو ٤٠٥ و پارس بلافاصله به مصدومين اين حادثه خدمات رساني كردند .

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سپيدان ؛ محمد غلامي رئيس اين جمعيت گفت : ساعت ١٨ روز جمعه ٢١ دي ماه جاري نجاتگران پايگاه دالين اين جمعيت با مشاهده برخورد ٢ خودرو پژو ٤٠٥ و پارس در مقابل پايگاه بلافاصله به سمت حادثه حركت حركت كرده و اقدام به امدادرساني نمودند .

غلامي تصريح كرد : در اين حادثه هر ١٠ سرنشين خودروها بر اثر شدت برخورد دچار مصدوميت در سطوح مختلف شدند كه نجاتگران در مرحله نخست عمليات ، اقدام به ترياژبندي مصدومان كرده و باتوجه به ترماي ستون فقرات و گردن يكي از سرنشينان وي را در اولويت اول قرار داده و جهت ادامه مراحل درماني منتقل كردند .

وي اظهار كرد : در ادامه مابقي مصدومان جهت درمان سرپايي و اسكان اضطراري به درمانگاه پايگاه امداد و نجات ستاره دالين منتقل شدند .

رئيس جمعيت هلال احمر سپيدان بيان كرد : همزمان با انتقال مصدومان ياد شده به پايگاه با تماس تلفني عوامل پمپ بنزين مجتمع رفاهي دالين مبني بر تشنج خانمي ٤٥ ساله ،يكي از نجاتگران با تجهيزات لازم به محل حادثه اعزام شده و به اين خانم نيز خدمات درماني ارائه شد .

قابل ذكر است پس از پايان عمليات نجاتگران با حضور در پايگاه امداد و نجات دالين نسبت به اسكان و پذيرايي مابقي افراد حادثه ديده اقدام كردند .

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
تمامی حقوق این سایت مربوط به جمعیت هلال احمر سپیدان می باشد