جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان
صفحه اصلی    ارتباط با ما   
  مناسبت روز  

 

  اطلاعیه ها  
اصلاحیه برخی شماره تلفن داخلی(voip) مرکز استان
پیام تسلیت به جناب آقای محمد صالحی ( خزانه دار محترم جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان ) 09/ 10 / 1397
    تاریخ انتشار: 1397/10/22 11:39:51   شرح خبر  
“طرح «ققنوس» حامی تامین وسایل استاندارد گرمایشی در مدارس سیستان و بلوچستان”
“طرح «ققنوس» حامی تامین وسایل استاندارد گرمایشی در مدارس سیستان و بلوچستان”

 

فراخوان هلال‌احمر برای احسان ایرانیان:

 “طرح «ققنوس» حامی تامین وسایل استاندارد گرمایشی در مدارس سیستان و بلوچستان”

 

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر  شهرستان سپیدان با اعلام اجرای طرح «ققنوس»، از تمامی همشهریان برای مشارکت در طرح تامین وسایل استاندارد گرمایشی در مدارس ابتدایی سیستان و بلوچستان دعوت کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان ؛ محمد غلامی با اشاره به اینکه پس از حادثه آتش‌سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان، رئیس جمعیت هلال‌احمر بر ورود این نهاد مردمی برای کمک به حل این مشکل تاکید کرد، افزود: پس از این دستور، دبیرکل و خزانه‌دار جمعیت، برای بررسی میدانی و  هماهنگی با آموزش و پرورش استان به منطقه سفر کردند.

 

بر این اساس هلال‌احمر مقدمات تجهیز تمام مدارس ابتدایی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد این استان را فراهم کرد و بر اساس گزارش‌های کارشناسی درباره وضع مدارس و نوع سیستم گرمایشی مورد نیاز آنها، اقدامات لازم آغاز شده است.

 

غلامی با بیان اینکه پس از انتشار اخباری از ورود جمعیت هلال‌احمر به این موضوع، تعداد زیادی از هموطنان، خیران و هنرمندان در تماس با جمعیت هلال‌احمر خواستار مشارکت در این زمینه شده‌اند، گفت: تامین و تجهیز تمامی مدارس پیش‌دبستان و دبستان سیستان و بلوچستان نیازمند عزم ملی است، لذا جمعیت هلال‌احمر درقالب طرح «ققنوس» و اعلام فراخوان، زمینه را برای همیاری تمام هموطنان در تامین این وسایل گرمایشی فراهم کرد تا با حمایت مردمی دیگر شاهد رخداد این حوادث ناگوار نباشیم.

 

به گفته غلامی همشهریان برای همیاری در این طرح می‌توانند با مراجعه به روبیکا، بخش دنیای احسان یا شماره‌گیری #۱۱۲۷۸۰شریک این احسان شوند.

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
تمامی حقوق این سایت مربوط به جمعیت هلال احمر سپیدان می باشد