جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان
صفحه اصلی    ارتباط با ما   
  مناسبت روز  

 

  اطلاعیه ها  
اصلاحیه برخی شماره تلفن داخلی(voip) مرکز استان
پیام تسلیت به جناب آقای محمد صالحی ( خزانه دار محترم جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان ) 09/ 10 / 1397
    تاریخ انتشار: 1397/10/15 11:05:08   شرح خبر  
"نجات بيش از ١٢٠ نَفَر گرفتار در برف توسط نجاتگران سپيداني "
"نجات بيش از ١٢٠ نَفَر گرفتار در برف توسط نجاتگران سپيداني "

 

"نجات بيش از ١٢٠ نَفَر گرفتار در برف توسط نجاتگران سپيداني "

نجاتگران جمعيت هلال احمر سپيدان با حضور در محور كمهر اين شهرستان به بيش از ١٢٠ نَفَر از افراد گرفتار در برف و كولاك خدمات امدادي ارائه نمودند .

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سپيدان ؛ محمد غلامي رئيس اين جمعيت ضمن حضور در محور كمهر و ارائه خدمات به هموطنان گفت : با آغاز بارش نزولات آسماني  و اعلام گرفتاري چند خودرو در محدوده پيست پولادكف بلافاصله تيم كوهستان اين جمعيت به وسيله يك خودرو امدادي كمك دار به محور كمهر اعزام شد .

غلامي افزود : نجاتگران پس از حضور در محور ياد شده به بيش از ٣٠ خودرو گرفتار در برف خدمات امدادي ارائه كرده و آن ها را رهاسازي كردند .

وي گفت : همچنين با توجه به حجم زياد ترافيك در اين محور و قفل شدن جاده،  نجاتگران كار بازگشايي مسير را در دستور كار قرار دادند كه اين مهم همزمان با وجود كولاك شديد و مه گرفتگي در منطقه ياد شده صورت گرفت .

رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان سپيدان اظهار كرد : در مجموع نجاتگران به ٣٠ خودرو گرفتار كه شامل بيش از ١٢٠ نَفَر سرنشين بودند خدمات امدادي ارائه نمودند .

غلامي در پايان بيان كرد : با توجه به ادامه بارش ها در شهرستان تمامي نجاتگران اين شعبه به صورت آماده باش مي باشند .

قابل ذكر است محمد غلامي رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان سپيدان ضمن حضور در اين عمليات از نزديك شاهد ارائه خدمات امدادي نجاتگران به افراد گرفتار بود .

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
تمامی حقوق این سایت مربوط به جمعیت هلال احمر سپیدان می باشد